Ślub i wesele jest najważniejszym dniem w życiu dwojga ludzi, którzy decydują się na wspólną przyszłość. To dzień najpiękniejszy i najbardziej... stresujący. Obfituje w wiele emocji, nagłych zwrotów akcji i nieoczekiwanych wydarzeń.

Organizacja wesela to niemałe wyzwanie. Trzeba zadbać o każdy szczegół. Każda Para Młoda chce, aby z ich wesela wszyscy goście wyszli zadowoleni. Nie ma innej rady, wesele po prostu musi być udane! Dlatego tak ważne jest aby powierzyć prowadzenie imprezy w doświadczone ręce, tak żebyście mogli w czasie wesela skupić się na sobie, swoich gościach i na celebrowaniu Waszego dnia.

Music Partners zapewni obsługę Waszego wesela na najwyższym poziomie. Poprowadzimy Wasze wesele od pierwszego toastu, przez "wjazd torta", podziękowania dla Rodziców, oczepiny aż do ostatniej minuty spędzonej na parkiecie.

Aby wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami, przed uroczystością  omawiamy szczegółowo z Parą Młodą poszczególne elementy wesela. Poznajemy Wasze preferencje, oczekiwania, określamy charakter imprezy. Ustalamy godziny i repertuar. Wybieramy zabawy oraz omawiamy wszystkie planowane w czasie wesela atrakcje.

Jak wiadomo odpowiednio dobrana muzyka na wesele stanowi jego najważniejszą część. W swojej ofercie posiadamy bogaty repertuar muzyczny. Począwszy od hitów lat 60, po najnowsze utwory z list przebojów. Muzykę dobieramy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie, aby nie było nudy i "ziewnika".

Wesele to także liczne zabawy i atrakcje, które dodatkowo mają umilić uroczystość Waszym gościom. Naszym imprezom towarzyszy więc mnóstwo zabaw, tańców i konkursów. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia dokładamy wszelkich starań, aby ta uroczystość pozostała w pamięci Waszej i Waszych Gości na długo.

Nasza propozycja kierowana jest zarówno do Par Młodych, które cenią sobie tradycyjne podejście do poprowadzenia wesela, jak i tych, które chcą uczynić je nietypowym, nieszablonowym, niespotykanym.

Po ofertę cenową zapraszamy do kontaktu mailowego.