Jako DJ i wodzirej / konferansjer oferujemy kompleksową obsługę wszelkich uroczystości w zakresie oprawy muzycznej oraz usług wodzireja / prezentera.

Repertuar który gramy jest w pełni dopasowany do preferencji klienta jak i rodzaju oraz charakteru imprezy. Jako DJ na imprezę dbamy o odpowiednią muzykę od początku uroczystości, poprzez poszczególne jej fragmenty (powitanie, przemowy, podziękowania, "wjazd tortu" itp itd).. Dobieramy odpowiednie utwory zgodnie z motywem przewodnim imprezy. Dbamy o podkład muzyczny w czasie posiłków, a także o odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie.

Jako wodzirej / prezenter zadbamy o dobrą zabawę na parkiecie, zaproponujemy proste układy taneczne, zintegrujemy uczestników imprezy, zainicjujemy toasty i przyśpiewki przy stołach. Zadbamy o dobry klimat, świetne humory i mnóstwo atrakcji.

Obsługujemy:

- wesela,

- poprawiny,

- uroczystości rodzinne,

- urodziny, osiemnastki, jubileusze, rocznice,

- studniówki,

- imprezy firmowe, eventy.

Nasza oferta zawiera kilka ciekawych i praktycznych rozwiązań dzięki którym zorganizowanie uroczystości stanie się o wiele prostsze, przyjemniejsze i bardziej ekonomiczne, przy zachowaniu wysokiej jakości usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, przygotowaną w różnych konfiguracjach oraz z dodatkowymi usługami, dopasowanymi do Państwa życzeń i preferencji.

Oprawa muzyczna jaką proponujemy na Waszą imprezę to niezapomniana, taneczna podróż w czasie.

Doskonałym rozwiązaniem na uroczystość jest pakiet zawierający usługi DJ'a oraz usługi foto-video.

Oferujemy usługi DJ'a / wodzireja i usługi fotografa w jednym pakiecie. Usługę wykonują dwie osoby. Osoba, która jest odpowiedzialna za oprawę muzyczną oraz zawodowy fotograf.

Świetnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy jest skorzystanie za pakietu DJ i foto-ścianka. Usługę wykonują dwie osoby, osoba dbająca o oprawę muzyczną oraz fotograf, który przywozi ze sobą tło tematyczne (do wyboru) i oferuje wykonanie zdjęć na uroczystości.

W naszej ofercie jest również pakiet zawierający usługi DJ'a i kamerzysty. Usługę wykonują dwie osoby - osoba, która zajmuje się obsługą uroczystości od strony muzyki oraz profesjonalny kamerzysta, który uwieczni całą imprezę.