Otrzymujemy od Was liczne pytania, na które staramy się odpowiadać w sposób jak najbardziej rzeczowy i szczegółowy, zaczynając od sprzętu a na poradach skończywszy.

Przedstawiamy poniżej porcję informacji, którymi - naszym zdaniem - warto się podzielić. Ponadto chcielibyśmy przybliżyć zakres oraz rolę DJ'a, oraz prezentera, jakie są podobieństwa i różnice.

Jaką muzykę gracie ?
W swojej ofercie posiadamy bogaty repertuar muzyczny. Począwszy od hitów lat 60, po najnowsze utwory z list przebojów. W zależności od tego, jaką muzykę preferujecie i jaki będzie charakter imprezy, możemy zaproponować muzykę biesiadną, polskie przeboje, pop, house, dance, funk, soul, R&B, country i wiele więcej.
 
Czy puszczacie muzykę podczas posiłku ?
Tak. W każdej chwili uroczystości towarzyszy nam muzyka. W trakcie posiłków oraz przerw towarzyszy nam spokojna muzyka w tle.
 
Czy możemy przedstawić wam listę utworów, które chcemy, żeby zabrzmiały na naszej imprezie?
Ogólnie muzykę na imprezie tworzymy my. Ale jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i sugestie, bo przecież nikt tak jak Wy nie zna gustów zaproszonych przez Was gości. Prosimy o przygotowanie kilku, kilkunastu ulubionych utworów, bez których nie wyobrażacie sobie Waszej imprezy. Również bierzemy pod uwagę przygotowaną "czarną listę" piosenek, których nie chcecie. Reszta należy do nas.
 
Czy gracie piosenki na życzenie?
Oczywiście, tak. Z chęcią puszczamy ulubione piosenki na życzenie gości wraz z dedykacjami.
 
Czy macie jakieś wymagania techniczne?
Na pewno potrzebujemy miejsce do rozstawienia sprzętu i możliwość podpięcia do prądu.
 
Czy na prowadzonej imprezie pijecie alkohol?
Zdecydowanie nie. Podczas wykonywania zleceń nigdy nie pijemy alkoholu.
 
Czy opłacacie ZAIKS?
Obowiązek opłacenia ZAIKS-u wg polskich przepisów leży po stronie organizatora imprezy, tj. restauracji, domu weselnego lub Was, naszych klientów.
 
Czy mamy wpływ na ilość i wybór konkursów na naszej imprezie?
Najczęściej spotykamy się przed uroczystością i wspólnie tworzymy scenariusz imprezy. Zawiera on wszystkie potrzebne informacje. Poznajemy Wasze preferencje muzyczne, spisujemy które konkursy i zabawy wybrane przez Was mamy przygotować.
 
Czy pracujecie tylko w województwie zachodnio-pomorskim?
Miejscem, w którym najczęściej pracujemy jest Szczecinek i okolice, ale chętnie przyjmujemy zlecenia z całego kraju, a także zza granicy. To kwestia ustalenia zwrotu kosztów dojazdu i ewentualnie noclegu.
 
Jak zarezerwować termin?
Termin uznajemy za zarezerwowany po zaakceptowaniu warunków umowy i wpłacie zadatku.
 
Czy możecie zarezerwować termin bez wpłaty zadatku?
Niestety nie. Obowiązuje zasada: kto pierwszy wpłaci zadatek.
 
Czy oprócz zadatku podpisujemy również umowę?
Tak, umowa jest podpisywana jako prawne zobowiązanie obu stron, potwierdza naszą pełną gotowość do świadczenia usług i gwarancję wspólnych ustaleń i terminów.
 
Czy do rezerwacji terminu i podpisania umowy potrzebne jest osobiste spotkanie?
Jeśli osobiste spotkanie jest utrudnione (przebywacie poza granicami kraju lub jesteście spoza Szczecinka), formalności związane z podpisaniem umowy i wpłatą zadatku może przeprowadzić w Waszym imieniu ktoś z rodziny lub znajomy. Możemy również przesłać Wam umowę e-mailem lub Pocztą Polską a zadatek może zostać wpłacony na podane konto bankowe. Zawsze jednak preferujemy spotkanie, nawet krótko przed uroczystością w celach organizacyjnych.
 
Jakiego sprzętu używacie?
Zapraszamy do działu SPRZĘT KLIKNIJ TUTAJ !!!
 
Świadczycie również usługi foto-video. Czy możemy wiedzieć coś więcej na ten temat?
Zapraszamy do działu DJ i foto-video w pakiecie: KLIKNIJ TUTAJ !!!
 
Czy w ramach oprawy muzycznej również robicie zdjęcia na foto-ściance?
Po szczegóły zapraszamy do działu DJ i foto-ścianka w pakiecie: KLIKNIJ TUTAJ !!!
 
Czy dostaniemy rabat ze względu na datę zlecenia?
Istnieje taka możliwość jeżeli ślub odbywa się np. w środku tygodnia lub poza sezonem letnim. Zapraszamy ponadto do działu promocje, w którym przedstawiamy także inne propozycje. KLIKNIJ TUTAJ !!!
 
Czy za dojazd na uroczystość płacimy dodatkowo?
Na terenie miasta Szczecinka i okolic dojazd jest bezpłatny, w innym przypadku koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie.
 
Czy prowadzicie zarejestrowaną działalność gospodarczą? Czy wystawiacie faktury?
Tak, prowadzimy legalną działalność. Nie jesteśmy płatnikami VAT, ale możemy wystawić rachunek lub fakturę.