Jak to mówią, "... śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej…". My śpiewać nie umiemy, choć lubimy :). Za to znamy się na samplach, miksowaniu muzyki, budowaniu wyjątkowej atmosfery i tworzeniu niezapomnianych wspomnień.

Jest nas dwoje, proponujemy usługi Dj'a i wodzireja / konferansjera na wszelkiego rodzaju uroczystości. Każde z nas preferuje inny rodzaj muzyki co tylko wzbogaca i urozmaica nasz repertuar. Ponieważ lubimy pracę z ludźmi i dla ludzi, a muzyka towarzyszy nam od zawsze, oprawa muzyczna imprez stała się częścią naszego życia.

Jako DJ na imprezę doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych uroczystości, a gusta i oczekiwania są różne, nie ma więc jednej uniwersalnej recepty na udaną zabawę. Dlatego do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie, staramy się poznać preferencje muzyczne naszych klientów, dowiedzieć się jaki charakter będzie miała impreza, aby jak najlepiej wpasować się w ich oczekiwania. Przy doborze muzyki warto pamiętać, że nie zawsze melodie których przyjemnie słucha nam się w domu czy samochodzie będą nadawały się do tańca. My proponujemy muzykę, która trafia w gusta wszystkich gości. Na swojej imprezie możecie więc spodziewać się całej plejady najpopularniejszych gwiazd i ponadczasowych utworów. Impreza to nie tylko tańce i muzyka, to również dobra atmosfera, wspólne zabawy, które zintegrują wszystkich uczestników, wspólne śpiewanie.

Jesteśmy pewni, że obsługa wodzirejska w naszym wykonaniu dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy współpracy. Nasze usługi to więcej niż muzyka.