Wesele, urodziny, imieniny, 18-stka, chrzest, jubileusz, to okazje do zorganizowania przyjęcia. Przygotowywanie imprezy chociaż przyjemne i ekscytujące, wymaga poświęcenia mnóstwa czasu. Trzeba przejrzeć dziesiątki stron internetowych i zapoznać się z wieloma ofertami. Wybranie sali, muzyki, menu, oprawy foto-video wymaga sporego zaangażowania. Chyba każdy zgodzi się z nami, że kluczową rolę na każdym przyjęciu odgrywa oprawa muzyczna. Music Partners jako DJ i wodzirej na imprezę chętnie zadba o dobrą muzykę i świetne nastroje na Państwa uroczystości. Poniżej imprezy, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Ślub i wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu Młodej Pary - dniem szczególnym, wyjątkowym, wyczekiwanym. Wymaga dużego zaangażowania i poświęcenia mnóstwa czasu, aby było weselem marzeń.

DJ i wodzirej to świetny wybór na imprezę jaką są połowinki. Music Partners jako DJ na połowinki zadba o odpowiednią oprawę muzyczną, dobierzemy taki repertuar, który trafi w gusta młodych ludzi.

Poprawiny są swego rodzaju wyzwaniem. Po przetańczonej poprzedniej nocy goście zwykle potrzebują więcej czasu na regenerację i odzyskanie pełnej mocy. Dzień poprawin jest zwykle spokojniejszy niż przyjęcie weselne, a przynajmniej spokojniej się zaczyna.

Jako DJ i wodzirej na event z powodzeniem gramy i prowadzimy wszelkie imprezy firmowe. Podczas eventów firmowych stawiamy na wspólną integrację oraz dobrą zabawę.

Z czym kojarzy się styczeń ? Oczywiście to czas studniówek. A jak studniówka to mnóstwo śmiechu, spontanicznej zabawy i muzyki, którą rzadko usłyszymy na innych imprezach.

Współczesne czasy sprzyjają organizowaniu imprez przy okazji różnych uroczystości. Imieniny, urodziny, chrzty, komunie, rocznice, jubileusze coraz rzadziej organizujemy w domu, gdzie zwykle jesteśmy ograniczeni metrażem małych mieszkań.