Ślub i wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu Młodej Pary - dniem szczególnym, wyjątkowym, wyczekiwanym. Wymaga dużego zaangażowania i poświęcenia mnóstwa czasu, aby było weselem marzeń.

Jako ekipa DJ i wodzirej na wesele dobrze zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę na przyjęciu weselnym odgrywa oprawa muzyczna. To głównie od odpowiednio zaprezentowanej muzyki i ciekawie poprowadzonego wesela zależy czy będzie ono mile wspominane.

Proponujemy:

- prowadzenie całej imprezy, od momentu przekroczenia progu przez Młodą Parę,

- szlagiery gwarantujące pełny parkiet – utwory co do których mamy pewność, że ściągną na parkiet wszystkich uczestników imprezy,

- piosenki integracyjne – wspólne tańce i zabawy to doskonały sposób na przełamanie lodów,

- przeboje taneczne – prezentujemy muzykę łatwą do tańca, największe hity, przy których nogi same rwą się do tańca,

- nieograniczony repertuar – spełniamy muzyczne prośby,

- oryginalne wykonania – uczestnicy imprezy wolą słuchać (i śpiewać) muzykę, którą znają w oryginalnej i niezmienionej formie,

- muzykę dostosowaną do wieku – każde pokolenie odnajdzie coś dla siebie,

- muzykę dostosowaną do charakteru imprezy,

- prowadzenie imprezy z klasą i w nowoczesnym stylu.

Działamy w duecie, a więc możemy zdziałać więcej. DJ może spokojnie skupić się na dobieraniu utworów muzycznych, wodzirej przypilnuje i poprowadzi wesele zgodnie z ustalonym scenariuszem. Dzięki temu Młoda Para jako gospodarze wieczoru może poświęcić się zabawie i rozmowom z gośćmi nie martwiąc się o przebieg imprezy.