Nasza oferta to przede wszystkim muzyka. Muzyka dostosowana zarówno do potrzeb i upodobań organizatorów uroczystości jak i ich gości. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, nagłośnieniem, oświetleniem, a przede wszystkim doświadczeniem, które pozwala prowadzić każdą imprezę inaczej, wprowadzając wszystkich w świat muzyki od rock’n’rolla lat 60-tych, po disco kolejnej dekady, pop, dance, czy wreszcie hitów ostatnich list przebojów. To znane i lubiane polskie i zagraniczne przeboje.

Staramy się uprzyjemniać czas na weselach, poprawinach, balach, studniówkach, przyjęciach okazjonalnych czy eventach firmowych. Dokładamy wszelkich starań, by ten dzień był jedyny i niepowtarzalny. Dzięki naszemu zaangażowaniu, kreatywności i charyzmie, nasza praca sprawia przyjemność nie tylko nam, ale wszystkim, którzy zdecydowali się na usługi DJ i wodzireja na swoim przyjęciu oraz jego uczestnikom.

W tym dziale zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług oraz ich szczegółową ofertą. W zależności od rodzaju zlecenia i Waszych życzeń, oferty dopasowywane są do potrzeb indywidualnie. Zależy nam aby dokładnie i szczegółowo ustalić zakres realizacji usług. Preferujemy osobiste spotkanie, które jest najlepszą formą komunikacji. Po ustaleniu szczegółów współpracy zostanie przedstawiona Wam umowa, która dodatkowo zagwarantuje zrealizowanie zlecenia terminowo oraz zgodnie z ustaleniami.

Usługi realizujemy na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju (obsługujemy klientów anglojęzycznych).

Ślub i wesele jest najważniejszym dniem w życiu dwojga ludzi, którzy decydują się na wspólną przyszłość. To dzień najpiękniejszy i najbardziej... stresujący. Obfituje w wiele emocji, nagłych zwrotów akcji i nieoczekiwanych wydarzeń.

Jako DJ i wodzirej na event oferujemy prowadzenie wszelkich imprez firmowych - czy to jubileuszowych, integracyjnych lub dla kontrahentów.

Trzeba przyznać, że dzień poprawin to jeden z najtrudniejszych organizacyjnie dni uroczystości ślubnej. Bywa tak, że część gości zbiera się już do wyjazdu, część chce tylko pogadać z dawno niewidzianą rodziną, a na parkiecie pląsają tylko ci najwytrwalsi.

Recepta na udaną imprezę wydaje się banalnie prosta - dobry DJ, który poza gwarancją porywającej muzyki zapewni również świetną zabawę i niezapomniane przeżycia. 

Studniówka jest niewątpliwie ważnym wydarzeniem w życiu każdego młodego człowieka stojącego u progu egzaminu dojrzałości. To pierwszy bal w jego dorosłym życiu, a dodatkowo to okazja do świetnej zabawy, luzu i radosnej, młodzieńczej spontaniczności.

Kto z nas nie lubi łatwych, szybkich i ekonomicznych rozwiązań? Zwłaszcza rozwiązań, które mają dobrą cenę i oferują najwyższą jakość. I to jeszcze takich, które same wchodzą nam w ręce.

Jaka muzyka na połowinki? Jak połowinki to młodzież. A jak młodzież, to "Gdzie się podziały tamte prywatki" nie przejdą. Owszem dużo muzyki tanecznej jak najbardziej, bo przecież na imprezie się tańczy.

Muzyka i foto-ścianka to najlepszy pakiet na poprawiny, czy uroczystości rodzinne. Foto-ścianka to świetna alternatywa dla foto-budki.