Dobrze zestawiona, urozmaicona i przyjemna dla ucha muzyka wróży sukces na każdej imprezie. Nowoczesne technologie, ogólnodostępna elektronika, setki możliwości…. Współczesne czasy sprzyjają zabawie, która w natłoku codziennych spraw musi być tą wyjątkową. Coraz częściej na wszelkiego rodzaju imprezach nie może zabraknąć doświadczonego DJ’a.

DJ na imprezę to nie tylko człowiek od puszczania muzyki, ale i budowania całej atmosfery, która towarzyszy konkretnej zabawie. To on nadaje jej odpowiedni charakter, a tym samym buduje klimat i wpływa na nastrój zaproszonych gości. DJ/wodzirej gwarantuje sprawnie poprowadzoną uroczystość, doskonałą zabawę, świetne humory, pozytywne zmęczenie, dużo śmiechu, wspólnych tańców, zabaw, konkursów i quizów oraz mnóstwo pozytywnej energii.

Music Partners to DJ + wodzirej/konferansjer, czyli duet idealny na imprezę – bo ... co dwie głowy, to nie jedna, a co cztery ręce, to nie dwie. Praca w duecie to optymalny pakiet, aby przez całą imprezę utrzymać atmosferę wspaniałej zabawy.

Jak to mówią, "... śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej…". My śpiewać nie umiemy, choć lubimy :). Za to znamy się na samplach, miksowaniu muzyki, budowaniu wyjątkowej atmosfery i tworzeniu niezapomnianych wspomnień.

Promocje, rabaty, gratisy !!!

Dbając o jakość świadczonych usług pracujemy wyłącznie na renomowanym sprzęcie znanych marek.

Otrzymujemy od Was liczne pytania, na które staramy się odpowiadać w sposób jak najbardziej rzeczowy i szczegółowy, zaczynając od sprzętu a na poradach skończywszy.

Czyli minimum naszych słów, maksimum Waszych! Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy! To najlepsza forma reklamy nas samych jak i pozytywny bodziec do dalszego rozwoju!

Z espoły muzyczne, lokale weselne, fundacje, fotografia, videofilmowanie, reklama etc... Szczecinek, Okonek, Borne Sulinowo, Czarne, Człuchów, Chojnice, Koszalin, Bobolice.