Oprawa muzyczna jaką proponujemy na Waszą imprezę to niezapomniana, taneczna podróż w czasie.

Począwszy od przebojów lat 50-tych i 60-tych, Rock'n Roll i Big Beat porwą do tańca każdego. Lata 70-te i 80-te to rozkwit muzyki Disco i wszelkich jej odmian z muzyką elektroniczną na czele. To również czas kiedy powstały wielkie ponadczasowe przeboje, zarówno polskie jak i zagraniczne. Lata 90-te to wszechobecny eurodance i kolejne niezapomniane hity. Nie wspominając już o niegasnącej popularności muzyki Disco Polo.

Muzyka którą oferujemy to muzyczna podróż dookoła świata. W ciągu jednej nocy odwiedzicie różne kraje Europy i nie tylko. Oferujemy muzykę różnorodną, przy której bawić będą się i starsi i młodsi. Nie zabraknie karaoke i biesiady, nie zabraknie walca i poloneza. A jeśli ktoś chciałby coś z metalu ... bardzo proszę.

Równolegle z oferowaną przez nas muzyczną oprawą imprez, proponujemy także obsługę konferansjera / wodzireja. Doświadczony wodzirej aranżuje zabawy, zachęca gości do tańca, dba o dynamikę imprezy i dobrą atmosferę. Jako wodzirej / konferansjer posiadamy więc sprawdzone scenariusze, epatujemy dobrym humorem, trafiamy w zróżnicowane gusta gości, posiadamy szerokie pokłady pozytywnej energii i wysoką kulturę osobistą.