Współczesne czasy sprzyjają organizowaniu imprez przy okazji różnych uroczystości. Imieniny, urodziny, chrzty, komunie, rocznice, jubileusze coraz rzadziej organizujemy w domu, gdzie zwykle jesteśmy ograniczeni metrażem małych mieszkań.

Na szczęście coraz rzadziej pani domu jest tą najbardziej zabieganą i zapracowaną osobą, która na chwilę przysiąść nie może, bo w piekarniku dochodzi kaczka. Dzisiejsze czasy sprzyjają wychodzeniu z domu i organizowaniu przyjęć w lokalach. Bo szybciej, bo ładniej, bo można zaprosić więcej gości. Bo można zorganizować muzykę, a jak muzyka to z pewnością ktoś kto się na tym dobrze zna..

I tu z pomocą przychodzimy my, DJ i wodzirej na imprezę, czyli Music Partners. Dzięki bogatemu repertuarowi muzycznemu, doświadczeniu, otwartości i nastawieniu na dobrą zabawę, poprowadzimy Waszą uroczystość w taki sposób, aby każdy z gości był usatysfakcjonowany. Będziemy puszczać muzykę, i do tańczenia i do pogadania. Będziemy śpiewać i organizować wspólne zabawy. Tak, aby po zakończonej uroczystości każdy gości mile ją wspominał jeszcze przez długi czas.